3 Eylül 2013 Salı

2013/2014 | 3. Hafta Beşiktaş-Gaziantepspor (1 Eylül 2013)

,

   Ligin ilk 3 haftasını galibiyetle kapattı Karakartal, Milli Takım arasına bütün sevdalılarını mutlu soktu, Bursa ve Galatasaray maçlarından da galibiyet çıkarma hayalleri süslüyor şimdi düşlerimizi. Ben buna pek imkan vermiyorum. Takıma güvensizlikten falan değil, Beşiktaş'ın doğasında yok çünkü bu. Gerçekten öyle bir şey olursa da, Bilic devrimi yapmış olur.

   Maça gelirsek, tribünün doluluğu diğer maçlara göre hayal kırklığı olsa da Olimpiyat için 45 bin çok iyi bir rakam. Bu seneye kadar herkes bir bela gibi görürken Olimpiyat'ı, orada oynanacak her maça net puan kaybı diye bakılırken şimdi Dolmabahçe'yi aratmadığı yazılıp çiziliyor. Yani şu anda her şey anormal derecede güzel gidiyor. 

   İlk iki hafta, ilk yarıda susup ikinci yarıda coşan Beşiktaş gitti, ilk yarı coşup ikinci yarı susan Beşiktaş geldi. Almeida'nın maç boyu hiç bir şey yapmayıp 2 gol atması bile çok mutlu ediyor. Penaltı olmadığına inandığımız pozisyonun gerçekten penaltı olduğunu öğrenince ikinci golün sevinci biraz geç yaşandı.

   Penaltının dakikası da 34 olunca rituel slogan baltalanmış oldu. O yüzden bu hafta slogan videosu yok. Ama daha 31 hafta var, doya doya haykırabileceğimiz. 

   Maçın en heyecanlı anı tabi ki de 90. dakikada Muhammed'in frikiğiydi. Tribünlerin, Muhammed'in heyecanı golle sonuçlansaydı bir başka mutlu biterdi gece.

'O an


   Güzel bir oyun ve net bir sonuçla kazanılan maç sonrası takım yine taraftarla kucaklaşır.


   Takımın Bursa deplasmanından galibiyetle dönmesi dileğiyle.

Ve Maçın Özeti;


Maçın Özeti İndirme Linki;


  Not: Resimler için sairlerparki.blogspot.com a teşekkür ederiz.

0 yorum to “ 2013/2014 | 3. Hafta Beşiktaş-Gaziantepspor (1 Eylül 2013) ”

Yorum Gönder

 

Arşivde Canlanır Koskoca Mazi Copyright © 2011 -- Template created by O Pregador -- Powered by Blogger